Emu

EMU Australia pozostało wierne swojemu australijskeimu dziedzictwu, przekazując wielce wyczekiwane kolekcje wool i sheepskin 2010 na ręce International sales team na Great Ocean Road, gdzie te kategorie się narodziły, jedyne 20 minut drogi od głównej siedziby EMU Australia.

 

"Nasze australijskie dziedzictwo inspiruje naszą markę na całym świecie. Jest to możliwe tylko dzięki temu, że jesteśmy tu, na miejscu, w tym niesamowitym kraju" mówi designer Morgan Bridgeford, który mieszka i pracuje w Australii. Z okazji otwarcia kolekcji 2010 zaprosiliśmy wszystkich naszych pracowników do Australii, aby pokazać im nasz przepiękny kraj i naszą australijską fabrykę, w której produkujemy buty od samego początku istnienia firmy.

 

Prywatna firma z siedzibą w Australii zachowuje swoją pozycję jako specjalista w zakresie skór owczych i wełny. Wywiązując się z zaplanowanych innowacji, EMU w swojej najnowszej kolekcji prezentuje doskonałej jakości buty dla pań, panów i dla dzieci, wyprodukowane ze 100% skór owczych. Podczas gdy nasze rdzenne, najlepiej sprzedające się modele stanowią podstawę nowej kolekcji, kolekcja sheepskin rozszerzona została o modele Illoura, Naloo, Slalom and Tundra. EMU zawsze szczyciło się doskonałymi wyrobami ze skór owczych, a dzięki kolejnym inwestycjom rozwój produktu postępuje.